Su tesisatı kaçak bulma, teknolojik cihazlar kullanılarak nokta atışı olarak yapılmaktadır. Bu işlemler sayesinde duvarlar gereksiz yere kırılmamakta ve tamir maliyetleri artırılmamaktadır. Kaçaklar hızlı bir şekilde bulunarak tamir edilmediğinde, yapılarda kalıcı hasarlar oluşmaktadır.

Merkez Tesisat olarak bu noktada sizlere profesyonel çözümler sunuyor ve kaçakları nokta atışı olarak tespit ediyoruz. Kullandığımız teknolojik cihazlar sayesinde en küçük bir sapma olmadan kaçakları buluyor, sonrasında ise kaçağın türüne göre farklı yöntemlerle tamir ediyoruz. İstanbul su kaçak tespiti ihtiyaçlarınız için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

 

Su Tesisatı Kaçak Bulma
Su Tesisatı Kaçak Bulma

Su Tesisatı Kaçak Bulma Nasıl Yapılır?

Su tesisatlarında kaçak meydana gelmesinin farklı nedenleri vardır. Nedeni ne olursa olsun bu noktadaki önceliğin kaçakların doğru olarak tespit edilmesi vardır. Kaçak tespitleri için kullanılan farklı teknolojik cihazlar vardır. Bunlar, kırmadan su tesisatı kaçak bulma imkanı vermektedir.

·         Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan su kaçağı tespiti, ancak teknolojik cihazlarla yapılır. Bu cihazlar, duvarın altından geçen borulardaki kaçakları dahi çok etkili bir şekilde tespit eder. Böylece duvar kırılmadan da boruların durumları net olarak görülebilir. Bu cihazlar ve çalışma prensiplerine dair detaylar şu şekildedir:

Su Tesisatı Kaçak Bulma
Su Tesisatı Kaçak Bulma

Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri Nasıl Yapılır?

Su tesisatı kaçak bulma kadar, bulunan kaçakların nasıl tamir edileceği de son derece önemlidir. Söz konusu kaçaklar tespit edildikten sonra küçük bir alan kırılarak borulara ulaşılır ve gerekli tamir yapılarak açılan alan kapatılır. Bütün süreç sadece birkaç saatte tamamlanır. Pis borularındaki küçük kaçaklar ise özel bir yöntem ile kırmadan tamir edilir.

Bizleri Instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/ Ayrıca Youtube kanalımızı da takip edebilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x