Tezgah üstü musluk nasıl takılır? Banyo ve mutfaklarda kullanılan bu muslukların doğru şekilde monte edilmesi, uzun ömürlü kullanım sağlar. Ayrıca muslukların konforlu ve sorunsuz şekilde kullanımı açısından da montaj süreci çok önemlidir.

Merkez Tesisat olarak tezgah üst musluklarınızın montajlarına yönelik profesyonel çözümler üretiyor ve musluk bataryalarınızı kısa sürede takıyoruz. Bu türden ihtiyaçlarınız için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

 

Tezgah Üstü Musluk Nasıl Takılır?
Tezgah Üstü Musluk Nasıl Takılır?

Evde Tezgah Üstü Musluk Nasıl Takılır?

Tezgah üst musluk takmak, profesyonellik gerektiren bir işlemdir. Farklı noktalardan bağlantıların yapılmasını, bataryanın sabitlenmesini ve contaların ayarlanmasını gerektirir. Bu alanda deneyimi olmayanlar açısından son derece zor ve karmaşık bir süreç olabilir.

Tezgah üstü muslukların takılması, farklı aşamalar şeklinde gerçekleşir. Bu aşamalara dair detaylar aşağıdaki gibidir:

İşlem için gerekli olan adımlar bu şekildedir. Batarya ile tezgah arasında conta olması gerektiği unutulmamalıdır. Ayrıca sıcak ve soğuk flexilerini doğru musluğa bağlamak da önemlidir. Bu adımlarla mutfak evye batarya montajı tamamlanır. Ayrıca mutfak musluk değişimi de yine bu adımlarla gerçekleştirilir.

Tezgah Üstü Musluk Nasıl Takılır?
Tezgah Üstü Musluk Nasıl Takılır?

Duvardan Mutfak Bataryası Nasıl Takılır?

Duvardan mutfak bataryası montajı için izlenmesi gereken adımlar aşağıdaki gibidir:

Bu süreçte de conta kullanımı çok önemlidir. Su sızıntısı ve damlama olmaması için conta kullanılmalıdır.

Bizleri Instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/ Ayrıca Youtube kanalımızı da takip edebilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x