Tıkanıklık açma servisi olarak evlerde ya da iş yerlerinde her türden tıkanıklıkları profesyonel yöntemler kullanarak açıyoruz. Tuvalet açma, gider açma, tıkanıklık açma gibi ihtiyaçlarınız için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Merkez Tesisat, sahip olduğu deneyimi ve uzmanlığı sizler için kullanır ve kırmadan tıkanıklıkları etkili olarak açar. En zor tıkanıklıkları dahi çok kısa süre içerisinde açıyor ve lavaboların,

tuvaletlerin yeniden kullanılmasını sağlıyoruz.

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

Tıkanıklık Nedenleri

Tuvaletlerin veya lavaboların tıkanmasının farklı nedenleri vardır. Bu nedenler, tuvaletler ve lavabolar için farklılık gösterir. Tuvaletlerin tıkanmasının yaygın nedenleri aşağıdaki gibidir:

Lavaboların tıkanmasının yaygın nedenleri ise şu şekildedir:

Tıkanıklık Açma Servisi
Tıkanıklık Açma Servisi

Tıkanıklığa neden olan farklı durumlar olsa da bunların temelinde özensiz ve yanlış kullanım vardır. Kullanıcılar, özensiz şekilde tuvaletleri ve lavaboları kullandığında, bir süre sonra tıkanıklıkların meydana gelmesi kaçınılmaz olur.

Tıkanıklık Açma Servisi Hizmetleri

Tıkanıklık açma servisi, evde kullanılacak yöntemlerle açılamayan, zor tıkanıklıkları giderme konusunda hizmet verir. Evde kullanılan lavabo açıcı veya tıkanıklık açma teli gibi yöntemlerin çözemeyeceği ve gideremeyeceği zor tıkanıklıklar, profesyonel hizmetlerle giderilir.

Tıkanıklık Açma Servisi
Mutfak tıkanıklığı açma

·         Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabolardaki gider boruları genellikle 32’liktir. Yani 32 mm çapındaki boru, tıkanmaya son derece müsaittir. Bundan dolayı evlerde veya iş yerlerinde en sık tıkanıklığın lavabolarda yaşandığını ifade etmek yanlış olmayacaktır.

Tıkanıklık açma servisi, tıkanıklıkları gidermek için profesyonel yöntemler kullanılır. Lavabo açma için izlenecek adımlar şu şekildedir:

İşlem sonrasında bol su ile boru kontrol edilir ve tıkanıklığın tamamen giderildiğinden emin olunduktan sonra işlem sonlandırılır. Yapılan detaylı işlemler sayesinde boru tamamen temizlenir ve kısa sürede yeniden tıkanma olasılığı büyük ölçüde ortadan kalkar.

Tıkanıklık açma servisi

·         Tuvalet Açma

Tıkanıklıkların sık görüldüğü bir diğer yer ise tuvaletlerdir. Tıkanıklık açma servisi, tuvaletler için de profesyonel yöntemler kullanır ve bu problemin giderilmesini sağlar.

Tuvaletlerde kullanılan pimaş borular son derece geniştir. Bundan dolayı ciddi bir problem olmadığı sürece tuvaletler kolay kolay tıkanmamaktadır. Tıkandığında ise mutlaka profesyonel çözümler kullanılmalıdır. Tuvalet açma için izlenecek adımlar aşağıdaki gibidir:

Tuvaletlerdeki tıkanıklıkların zaman kaybedilmeden giderilmesi çok önemlidir. Zira tuvaletler hem temel ihtiyaçların karşılanmasını sağlar hem de tıkalı olmaları durumunda biriken pis su ile sağlığı tehdit ederler.

Tıkanıklık Açma Servisi
Tıkanıklık Açma Servisi

Tıkanıklık Açma Servisi Ücretleri

Tıkanıklık açma servisi tarafından verilen hizmetler, hizmetin türüne göre farklı fiyatlarla sunulur. Bu işlemlerin ücretleri ortalama olarak 800 TL ile 1.000 TL arasında değişir. Ancak enflasyon başta olmak üzere zaman içerisinde fiyatların farklılık gösterebileceği unutulmamalıdır.

Fiyatlar üzerindeki bir diğer etken ise tıkanıklığın karmaşıklığı, zorluğu ve giderilmesi için gereken işlemlerin ne kadar süreceğidir. Dolayısıyla tıkanıklık türüne göre de fiyatlar farklılık gösterebilir. Tıkanıklıklar konusundaki ihtiyaçlarınız için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Bizleri Instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/ Ayrıca Youtube kanalımızı da takip edebilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x