Mutfak giderinin tıkanması, en sık rastlanılan tesisat sorunlarından biridir. Lavabo tıkanıklığı hemen giderilmediği takdirde kötü kokulara, daha ciddi ve masraflı sorunlara yol açar. Günümüzde ise son teknolojilere bağlı olarak geliştirilmiş lavabo açma yöntemlerine ulaşmak mümkündür. Bunun yanı sıra çok tıkalı olmayan mutfak giderlerini açmak için evde uygulanabilen bazı pratik çözüm yolları da vardır.

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

Tıkalı Mutfak Lavabo Gideri Nasıl Açılır?


Evlerde en çok kullanılan yerlerden biri olan mutfak, hijyen açısından da önemli bir alandır. Mutfak lavabosunun tıkanması can sıkıcı bir sorundur. Mutfak tesisatının kusursuz işlenmesi için lavabo giderinin de sağlıklı çalışması gerekir. Gider tıkanıklığı açma yolu olarak bazı pratik yollar her zaman imdada koşar. Ancak tıkanıklık aşırı derece olunca mutlaka bu konuda uzman olan su tesisatı tamir işlerine bakan firmalara başvurmak şarttır.
Tıkalı mutfak lavabo gideri nasıl açılır ile alakalı problemlerinizde, uygulanacak başlıca çözüm yolları ise şu şekilde sıralanmaktadır:

  1. Lavabo deliğine sıcak su dökmek
  2. Sirkeli ve karbonatlı su karışımı uygulamak
  3. Tıkalı lavaboya tuz ve sirke dökmek

Bu üç yöntem kısa sürede mutfak lavabosunun açılmasını ve suyun rahat akmasını sağlar. Bütün bunları uygulamanıza rağmen hala daha mutfak lavabo tıkandı su gitmiyor derseniz, su tesisatçısı ustanın çözmesi gereken bir sorunla karşı karşıyasınız demektir. Bu gibi durumlarda sitemizden bize hemen ulaşabilir, konusunda uzman olan ekibimiz ve modern yöntemlerimizle tıkalı gider sorunlarınıza anında çözüm bulabilirsiniz.

Yağ Tıkalı Boru Nasıl Açılır?

Mutfak giderinin tıklanmasının en büyük nedenlerinden biri lavaboya yağ dökülmesi sonucunda olur. Tabi yıllarca ufak ufak yemek artıklarından kalan yağlar tıkanmaya sebep olamaktadır. Lavaboya yağ dökmek çevre temizliği açısından çok zararlıdır. Üstelik dökülen yağ donarak boruların ve giderin tamamen tıkanması yol açar. Bu gibi durumlarda mutlaka bir su tesisatçısının yardımına başvurmak gerekir.
Yağ tıkalı boru nasıl açılır sorusu ile alakalı problemlerde firmamıza iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Robot makine ve kameralı cihazlarla çalışma yapmaktadır. Hiçbir yerin kırılmasına gerek kalmadan yaşanan tıkanıklık problemini çok kısa sürede sorunsuz bir şekilde gidermektedir. Herkesin bütçesine uygun fiyatlarla hizmet veren firmamıza, sitemizde yer alan iletişim kanallarından haftanın her günü ulaşmanız mümkündür.

 

Bizleri instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x