Tuvalet giderini ne açar? Farklı nedenlerden dolayı tıkanan tuvaletler, hem temel ihtiyaçların karşılanmasını engeller hem de sağlık açısından risk oluşturur. Dolayısıyla tıkanan tuvaletlerin hızlı bir şekilde açılması ve tekrar kullanılabilir duruma getirilmesi gerekir.

Merkez Tesisat, profesyonel cihazlar ve yöntemler kullanarak en zorlu tıkanıklıkları dahi kolaylıkla ve kısa sürede açmaktadır. Üstelik bunu yaparken tesisata kesinlikle zarar vermemektedir. Bu sayede işlem sonunda herhangi bir problem yaşanmadan sorun kalıcı olarak çözülmektedir. Tuvaletlerinizdeki tıkanıklıkların giderilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tuvalet Giderini Ne Açar?
Tuvalet Giderini Ne Açar?

 

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

Evde Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tuvalet tıkanıklıkları, özensiz ve yanlış kullanım başta olmak üzere farklı nedenlere bağlı olarak oluşur. Oluşan basit tıkanıklıklar, evde uygulanacak yöntemlerle açılabilir. Ancak zorlu tıkanıklıklar için profesyonel hizmet alınması gerektiği unutulmamalıdır.

En etkili tuvalet açıcı olarak da kabul edilen sodyum hidroksit (lavabo açıcı – kostik), basit tıkanıklıkların açılmasını sağlar. Tuvalete döküldükten sonra üzerine sıcak su eklenmesi şeklinde bir kullanıma sahiptir. Ancak sıçramaya neden olabileceği için sonrasında tuvaletin yıkanması gerekir.

Nalburdan alınan tel ve pompa, diğer yaygın yöntemlerdir. Bu yöntemler de basit tıkanıklıkların kolay şekilde açılmasını sağlar. Buna karşın zorlu tıkanıklıkları giderme konusunda istenen sonucu veremezler.

Tuvalet Giderini Ne Açar?
Tuvalet Giderini Ne Açar?

Tuvalet Giderini Ne Açar?

Tuvalet giderini ne açar? Tuvaleti tıkananların aklına gelen bu sorunun yanıtı çok önemlidir. Tıkanıkları gidermek için kullanılan bazı yöntemler şu şekildedir:

Tıkalı Tuvalet Nasıl Açılır?

Tıkalı tuvaletlerin profesyonel yöntemler kullanılarak açılması gerekir. Bu noktada robot olarak da bilinen tıkanıklık giderici makine, beklentileri karşılar ve en zorlu tıkanıklıkların açılmasını sağlar.

Robot, hem titreşim oluşturur hem de yüksek basınçta su verir. Böylece tıkanıklıklara neden olan maddeler parçalanarak giderden gider. Daha zorlu tıkanıklıklar için bu aletin ucuna kırıcı ve delici özellikte olan başlıklar takılır. Böylece tıkanıklığa neden olan katı formundaki maddeler parçalanır ve sorun giderilir.

Tuvalet açma için uygulanan bu yöntemde kameralar da kullanılır ve kameradan gelen görüntülere göre işlemler gerçekleştirilir.

Bizleri instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/ Ayrıca Youtube kanalımızı da takip edebilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x