Tuvalet tıkanıklığı açma ilaçları, basit tıkanıklıkların hızlı bir şekilde giderilmesini sağlar. Böylece tuvaletlerin yeniden kullanıma açılması sağlanır ve tıkanıklık kaynaklık hijyen problemleri de ortadan kaldırılır. Yazımızın devamında en etkili tuvalet açıcı ilaçlarla ilgili detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Buradaki tıkanıklık giderici ilaçlar, sadece basit tıkanıklıkların giderilmesini sağlar. Bu ilaçlarla giderilemeyen tıkanıklıklar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Merkez Tesisat olarak tamamen profesyonel yöntemlerle tıkanıklıkları açıyor ve farklı çalışmalarla problemin tekrarlamamasını sağlıyoruz.

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

 

En İyi Tuvalet Tıkanıklığı Açma İlaçları

Tuvalet tıkanıklığı açma ilaçları, farklı markalarla satışa sunulmuştur. Sunulan ilaçların çok büyük bir kısmının içeriği aynıdır. Tuvalet açıcı asit olarak da bilinen bu ürünler, doğru kullanıldığında istenilen sonucu vermektedir. Yaygın olarak kullanılan ilaçlar şu şekildedir:

1 – Sodyum Hidroksit

Sodyum hidroksit veya bilinen diğer ismiyle kostik, lavabo ve tuvalet tıkanıklıklarında yaygın olarak kullanılır. Kullanımı son derece basit olan bu madde, basit tıkanıklıkları giderme konusunda başarılıdır.

Sodyum hidroksit kullanımı için ilk olarak tuvaletin taşmamasına dikkat edilmelidir. Tıkanıklık fark edildiğinde beklenmeli ve içerisinde su gittikten sonra tuvaletin tam içine bu madde dökülmelidir. Sonrasında ise üzerine bol sıcak su dökülerek beklenmelidir.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma İlaçları
Tuvalet Tıkanıklığı Açma İlaçları

2 – Mr. Muscle Gider Açıcı

Mr. Muscle, tıkanıklık açma konusundaki en çok tercih edilen markalardan biridir. Alafranga ve alaturkan tuvalet açıcı olarak kullanılan bu madde, basit tıkanıklıkları kısa sürede giderir. Uygulaması da son derece basittir. Bundan dolayı tuvalet tıkanıklığı açma ilaçları arasında özel bir yerinin olduğu ifade edilebilir.

3 – Porçöz Lavabo Açıcı Jel

Lavabo ve tuvaletlerin tıkanıklıklarının açılması için kullanılan Porçöz jel, uygulama kolaylığı ile dikkat çeker. Bu ürünü kullanmak için izlenmesi gereken adımlar aşağıdaki gibidir:

Tuvalet Tıkanıklığı Açma İlaçları
Tuvalet Tıkanıklığı Açma İlaçları

4 – Plus Proline

Plus Proline, tuvalet ve lavabo tıkanıklıkları için geliştirilen, kendi içerisinde 500 gr, 1 kg ve 2 kg gibi seçenekleri olan bir üründür. Kullanımı sodyum hidroksitle benzerdir. Tuvalete döküldükten sonra bir süre beklenilir ve sonrasında bol soğuk su dökülür.

Bizleri Instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/ Ayrıca Youtube kanalımızı da takip edebilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x