Apartman hidrofor sistemi fiyatları, sistemin markasından ekipmanlarına, kalitesinden kapasitesine varıncaya kadar farklı unsurlardan etkilenmektedir. Bundan dolayı net rakam vermek çok zordur.

Apartmanlar, binalar veya farklı alanlar için olan hidrofor ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel çözümler üretiyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun sistemleri hızlı bir şekilde kuruyor ve su basıncı sorunlarınızı çözüyoruz. Hidrofor sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için Merkez Tesisat ile iletişime geçebilirsiniz.

Apartman Hidrofor Sistemi Nedir?

Apartman hidrofor sistemi; su basıncı yetersizliği nedeniyle yüksek katlara su çıkmaması sorununu gideren ekipmanlardır. Söz konusu ekipmanlar, su basıncını arttırmakta ve böylece basınç problemi ortadan kalkmaktadır.

Hidroforlar, apartman veya bina gibi yüksek katlı yapılarda yoğun olarak tercih edilmektedir. Ancak tek kullanım alanı bu yapılar değildir. Su basıncının yetersiz olduğu her noktada hidrofor sistemleri kullanılabilmektedir.

Apartman Hidrofor Sistemi Fiyatları

Apartman hidrofor sistemi fiyatları, ihtiyaç ve kapasiteye bağlı olarak değişmektedir. Nihayetinde apartmanlardaki kat ve daire sayısı farklıdır. Bundan dolayı her yapı için farklı kapasiteye sahip hidroforların tercih edilmesi gerekmektedir.

Apartmanlarda kullanım için uygun olan bazı hidroforların fiyatları şu şekildedir:

Hidrofor Markası Fiyat
Einhell GC-WW-6036 3.100 TL
Baymak Jet 82 7.800 TL
Einhell GC-WW-6538 3.300 TL
Sumak SM5 2.500 TL
Rtrmax RTM863 2.750 TL
Baymak Jet 50-151 17.000 TL
Hyundai HKPW370 3.500 TL

Apartman Hidrofor Sistemi Fiyatları

Buradaki rakamlar ortalama olup, tercih edilen satış noktasına göre değişebilmektedir. Ayrıca zaman içerisinde fiyatların da değişkenlik göstermesi söz konusu olmaktadır.

5 Kat 10 Dairelik Hidrofor Fiyatları

Hidroforlar, farklı ihtiyaçlara yönelik olarak geliştirilmektedir. 5 katlı bina için hidrofor veya farklı ifadelerin olduğu ürünler, kullanım alanlarını açık olarak belirtmektedir. Sistemlerin kapasiteleri ve güçleri arttıkça, fiyatları da artış göstermektedir. Ortalama olarak hidrofor fiyatları 5 kat 20 daire için 5.000 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir.

Hidrofor seçimi yaparken fiyatlar önemli bir ölçüttür. Ancak öncelikle ihtiyaçlara yönelik seçeneklerin belirlenmesi ve bunların tercih edilmesi gerekmektedir. Servis olarak bu noktada sizlere gerekli bilgileri detaylı olarak veriyor, ihtiyaçlarınıza uygun en ideal seçeneği bulmanıza yardım ediyoruz.

Apartman hidrofor sistemi fiyatları ve konuya ilişkin diğer detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hidrofor sistemi ile alakalı bilgiler edinmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

 

https://www.merkezsutesisati.com/apartman-hidrofor-sistemi/

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x