Apartman hidrofor sistemi

Hidrofor sistemi: Bir su deposunda depolanan suyu basınçlandırarak şehir şebekesindeki basıncın düşük veya yetersiz olduğu durumlarda tesislere gönderen sistemdir.

Bina ve Site Apartmanlarında hidrofor sistem tesisat daha farklı olmaktadır .

Hidrofor Sistem Tesisat Kullanım Alanları

Binalar, apartmanlar, gökdelenler, bahçe sulama, fabrikalar, villalar vb. Binanın konfor suyu ihtiyacının istenilen basınçta karşılanabilmesi için hidrofor çıkışının bir profesyonel ekip tarafından seçilmesi ve pompa tipine uygun basınçlı kap seçimine göre hidrofor hesabının yapılması gerekmektedir.

Yanlış seçim yapılan üründe teknik olarak aksaklıklar yaşanmaktadır.

Bu seçim doğru yapılmadığı takdirde kısa pompa ömrü, sık devreye alma, basınçlı kapta kalıcı arıza gibi arızalar meydana gelir.

Profesyonel olarak bu işi yapan Hidrofor ustalarına yapınızın durumuna bağlı olarak tespit ve ürün seçimi yapılmalı ve uygulama şekilde olmalıdır.

Merkez Su Tesisatı olarak; yerinde kurulum yapma, mevcut hidrofor sisteminizi modernize edip sistemi onarmak veya uzman mühendis ve uygulamacılarımız ile gerekli güvenlik sistemleri ile rahat ve konforlu bir hidrofor sistemine sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hidrofor Nedir? Ne İşe Yarar?

Apartman hidrofor sistemi Hizmetlerimiz

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

Merkez Su Tesisatı kuruluşundan bu yana Hidrofor Alanın da özenli ve güvenli hizmet vermektedir.

Hidrofor satış dışında profesyonel ekibimiz tarafından uygulama ve tamir bakım hizmeti de bulunmaktadır.

Firmamız müşteri memnuniyeti ilkesi adına garanti kapsamında iş yapmaktadır.

Her hangi sorunda 7/24 iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Hidrofor Sistemi Satın Alırken Marka Tavsiyesi isteyen müşterilerimiz için genel olarak Atlantis marka hidrofor sistemlerini önermekteyiz.

YKDIK 7-6KM 2×2 HP 220V ÇİFT POMPALI DÜŞEY MİLLİ HİDROFOR modeli olarak geçen ürün Apartman bina sistemlerinde basınç vermesi adına oldukça elverişli bir üründür.

Atlantis Marka Hidrofor, hidrolik büyütme sistemlerinde kullanılmak üzere üretilmiş bir elektrikli pompadır. Hidrofor belli bir rezervuardan emdiği suyu yüksek basınç yardımıyla uzak bir yere taşır. Hidrofor, kendisine bağlı olan genleşme tankı sayesinde halihazırda basınçlı su içermektedir.

Hidrofor çalışıyor ama su basmıyor

 

Bizleri instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x
Whatsapp
Call Now Button